Monter / Tester

W firmie AEROBITS zajmujemy się rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w BSL (Bezzałogowych Systemach Lotniczych) bazującymi na zminiaturyzowanej technologii ADS-B. Jesteśmy drugą na świecie firmą pod względem rozwiązań i jedyną o takich możliwościach miniaturyzacji.

Tym, co wyróżnia AEROBITS są ludzie pracujący w firmie. Nasz zespół wspiera się nawzajem w osiąganiu sukcesów, dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymać dynamiczny rozwój. Dlaczego warto z nami współpracować? Bo utrzymujemy dobrą atmosferę w pracy, a problemy traktujemy jako wyzwanie, a nie przeszkody.

W związku z rozwojem spółki oraz rozszerzaniem działalności na rynki zagraniczne, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Stanowisko: Monter/Tester
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Ręczny montaż komponentów elektronicznych
  • Praca z urządzeniami lutowniczymi jak grot, hot air, dozownik pasty itp.
  • Montaż i weryfikacja jakości nieobłożonych lub wstępnie polutowanych obwodów drukowanych
  • Obsługa urządzeń programujących i testujących
  • Prowadzenie magazynu produktowego i półproduktów
  • Monitorowanie zamówień, prowadzenie dokumentacji, inwentaryzacje
  • Przygotowywanie wysyłek pod klienta (kompletowanie, pakowanie)

Wymagania

  • Znajomości podstawowych komponentów elektronicznych
  • Zdolności manualnych pozwalających na rework komponentów
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Umiejętności używania podstawowego wyposażenia warsztatowego
    takiego jak: lutownica grotowa, lutownica hot air, dyspenser pasty lutowniczej, multimetry, oscyloskopy i podobne
  • Sumienność i dokładność wykonywanych zadań
  • Praca w obrębie powtarzalnych procesów

Mile widziane:

  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office/Libre Office
  • Tytuł technika elektronika i prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa programu Subiekt GT/ERP

Oferujemy

  • Pracę o stabilnym zatrudnieniu na umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku światowym
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów
  • Współpracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwości korzystania z dofinansowanych programów szkoleniowych
  • Wygodne biuro o loftowym charakterze
  • Bezpłatny, przestronny parking przy miejscu pracy
  • Brak dress-code
  • Dostęp do zimnych napoi, kawy, herbaty oraz słodkich przekąsek

Wypełnij formularz i dołącz do naszego Zespołu!

    • Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych: Aerobits Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Przestrzennej 11, 70-800 Szczecin, moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszelkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej, w celu uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko prowadzonym przez spółkę Aerobits Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
    • Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w prowadzonej procedurze rekrutacyjnej.
    • Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt z moją osobą na wskazany w dokumentach aplikacyjnych numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.
    • Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią Klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacyjnym dostępną na stronie internetowej Administratora.